67,23 ₺ /ay
 
VegoVego Kenevir Tohumu Protein Tozu - Cool Paket  3 x 100 gr

VegoVego Kenevir Tohumu Protein Tozu - Cool Paket 3 x 100 gr

Ürün Açıklaması
VegoVego Kenevir Tohumu Protein Tozu Paketini Kendin Oluştur:

Seçenekler:
  • Orijinal
  • Çikolatalı
  • Muzlu
  • Çilekli
  • Acai Berryli
  • Lime Limo
  • Yer Fıstıklı
  • Hindistan Cevizli 

Superfood, Yüksek Protein, 21 aminoasit (BCAA) , Omega 3-6-9 , Ketojenik , Yüksek diyet lifi, Glutensiz, Koruyucu içermez.

VegoVego Kenevir Tohumu Protein Tozu Özellikleri

Kenevir tohumu temel 9 aminoasitlerin tamamını içerir. Bunlar: histidine, izolesin, lisin, lizin, metionin, fenilalanin, treonin, triptofan, valin. Bu aminoasitler dışarıdan alınması gereken aminoasitlerdir. Vücudumuz kendisi üretemez. Çoğu bitkisel proteinlerdeki problem, temel aminoasitlerin tamamını bulundurmamaktadır. Fakat kenevir tohumunda bu durum farklıdır. Ayrıca tüketimi esnasında, kas hücreleri tarafından temiz protein olarak algılanır ve sağlıklı bir kas yapımına yardımcı olur . Kenevir tohumu tozu, içeriğinde bulunan yüksek protein, antioksidan, mineral, diyet lifi ve kalp sağlığı için değerli doymamış yağları ile bir süper gıdadır. 

Vücudunuz kenevir tohumu tozundaki 21 amino asidin neredeyse tamamını , onarım ve bakım gibi önemli vücut fonksiyonları için kullanır. Ayrıca bitkisel içerikli bir BCAA kaynağıdır. Kenevir tohumundaki proteinin % 91–98'i sindirilebilir çünkü vücudun hızla parçalayabileceği edestin ve albumin proteinlerini içeriyor. Kenevir tohumu tozu diğer protein izolatlarından daha az rafine olduğundan, çoğu protein tozundan daha fazla yağ içerir. Bu yağ içeriği, diyetlerine daha fazla kalp sağlığına sahip doymamış yağlar eklemek isteyenler için iyi bir tercihtir. Kenevir tohumları, fosfor, magnezyum, kalsiyum, demir, manganez, çinko ve bakır gibi inanılmaz derecede zengin bir mineral kaynağıdır. Kenevir tohumları, güçlü antioksidan özelliklere sahip lignanamid denilen bileşikleri içerir. Diyet döneminde olanlar ve bu dönemde etkin besinler arayanlar için kenevir tohumu tozu hem protein hem de lif desteği sağlar. 


İçindekiler: Isıl işlem görmemiş kenevir tohumu, doğal aroma

Kullanım Şekli: Bitkisel içerikli beslenmek isteyen ve daha az işlenmiş protein kaynaklarını tercih edenler için, kenevir iyi bir seçimdir. Kenevir tohumu tozu, özellikle sporcular için yararlı bir ek protein kaynağıdır.
2-3 yemek kaşığı egzersiz geri kazanımı için ideal miktarda protein sunar. Kahvaltı gevreklerine, yoğurda, süte, shakelere, salatalara ve yaratıcı tabaklara serpiştirilerek kullanılır. Her paket 4 porsiyondur. Kullanım miktarına göre porsiyon miktarı arttırılabilir.

İlk siparişin, günü kargoda.
Kenevir Tohum Paketini Oluştur
3 adet farklı seçim yapabilir, her siparişinde tercihlerini değiştirebilirsin adet
Orijinal (Sade) + CoQ10
100 gr

adet
Hindistan Cevizli + CoQ10
100 gr

adet
Yer Fıstıklı + CoQ10
100 gr

adet
Lime Limo + CoQ10
100 gr

adet
Muzlu + CoQ10
100 gr

adet
Çikolatalı + CoQ10
100 gr

adet
Çilekli + CoQ10
100 gr

adet
Acai Berryli + CoQ10
100 gr

adet
Plan Seç
74,70 ₺

Tek Seferlik

Denemek için al
67,23 ₺ / ay

Aydanaya | %10 indirimli

Ayda 1 Gönderim