34,90 ₺ /ay
 
Hyggefoods Hyggefisk Ekşi Krema (Sour Cream) - 160 g

Hyggefoods Hyggefisk Ekşi Krema (Sour Cream) - 160 g

Ürün Açıklaması
Hyggefisk Ekşi Krema (Sour Cream) yumuşak ve pürüzsüz bir kıvamdadır.  Alkali yapısıyla mükemmel bir lezzet dengesine sahiptir.  Net: 160g

Vegan
Glutensiz
Şekersiz
Koruyucu İçermez
Süt ürünü içermez
Omega 3-6-9

İçindekiler:  Bitkisel ayçiçek yağı, soğuk sıkım keten tohumu yağı, modifiye nişasta, deniz tuzu, şeker, doğal limon suyu, doğal aroma. 

  • Saklama Koşulları:  Soğuk zincir gıda ürünü değildir. Son kullanma tarihi imal tarihinden itibaren 1 yıldır. Açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı ve 1 hafta içinde tüketilmelidir. Serin ve kuru bir yerde muhafaza edilmelidir. 

Kullanım Şekli:  Havyar sunumlarında, çorba, salata ve sebze yemeklerine, sandviç, hamburger ve kanepelere, makarna, soğuk meze ve dip soslar, smoothie ve dondurmalara, pasta ve tatlılara eklenerek kullanılabilir. 

Üretici Firma: Hyggefoods Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yıldız Teknopark İOSB Mah. YTU Ikitelli Sok. No:1/1B23 34490 Başakşehir /İstanbul/ Türkiye
İşletme Kayıt No: TR-34-K-170118 Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ambalaj üzerindedir. Türkiye’de üretilmiştir. Türk Gıda Kodeksi’ne uygundur. ISO 9001 ve ISO 22000 belgeli tesislerde üretilmiştir.

  • Koruyucu, ağır metal, antibiyotik, toksin, hayvansal ürün, trans yağ, gluten, genetiği değiştirilmiş organizma (GDO) içermez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.İlk siparişin, günü kargoda.
Plan Seç
38,78 ₺

Tek Seferlik

Denemek için al
34,90 ₺ / ay

Aydanaya | %10 indirimli

Ayda 1 Gönderim