23,18 ₺ /ay
 
Hyggefoods Prebiyotik Lifli Fasülye Unu - 180 g

Hyggefoods Prebiyotik Lifli Fasülye Unu - 180 g

Ürün Açıklaması
HYGGEFOODS PREBİYOTİK LİFLİ SERİSİ

Prebiyotikler içerdiği yüksek lif oranıyla sindirim sistemini düzenleyen ve bağışıklık sistemini destekleyen doğal kaynaklardır. Hyggefoods Prebiyotik Lifli Serisi yeni nesil bağırsak mikrobiyotasını düzenlemek için geliştirilmiştir.

Dengeli bir bağırsak mikrobiyotasında, prebiyotikler probiyotikleri aktif hale getirerek simbiyotik bir ortam sağlar. Hyggefoods Prebiyotik Lifli Serisi bağırsak mikrobiyotasının bozulması (disbiyozis) durumlarına karşı günlük alınması gereken prebiyotik lif ihtiyacınızı desteklemeye yardımcıdır.
 
Hyggefoods Prebiyotik Lifli Fasülye Unu - 180 g

Saklama Koşulları:  Kilitli ve tekrar açılıp kapanabilir fonksiyonel ambalaj içindedir. Ürünü ambalaj içinden kuru kaşık ile alınız. Açıldıktan sonra serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Doğrudan tüketilebilir.  

Üretici Firma: Hyggefoods Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Yıldız Teknopark İOSB Mah. YTU Ikitelli Sok. No:1/1B23 34490 Başakşehir /İstanbul/ Türkiye
İşletme Kayıt No: TR-34-K-170118 Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT) ambalaj üzerindedir. Son tüketim tarihi üretim tarihinden itibaren 1 yıldır. Türkiye’de üretilmiştir. Türk Gıda Kodeksi’ne uygundur. ISO 9001 ve ISO 22000 belgeli tesislerde üretilmiştir.

Koruyucu, ağır metal, antibiyotik, toksin, hayvansal ürün, trans yağ, gluten, genetiği değiştirilmiş organizma (GDO) içermez. İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılamaz.
 
İlk siparişin, günü kargoda.
Plan Seç
25,76 ₺

Tek Seferlik

Denemek için al
23,18 ₺ / ay

Aydanaya | %10 indirimli

Ayda 1 Gönderim